Жовківський район, Львівська область

бухгалтер

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Магерівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб Магерівської селищної ради.

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади Спеціаліста І-ої категорії з обліку та звітності відділу освіти Магерівської селищної ради:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Магерівської селищної ради такі документи :

-         заява про участь у конкурсі

-         особова картка П-2ДС з додатками

-         копії документів про освіту (диплом та додаток)

-         копія паспорта (всі сторінки)

-         копія реєстраційної картки платника податків

-         копія трудової книжки, завірена за місцем роботи

-         копія військового квитка

-         дві фотокартки розміром 4х6

-    подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).