Голова громади

Магерівська обєднана територіальна громада

селищний голова - ДОМІНІК ПЕТРО АНДРІЙОВИЧ

Домінік Петро Андрійович, народився 13 червня 1987 року в селі Монастирок Жовківського району Львівської області. Українець, громадянин України.

У вересні 1994 року пішов в перший клас Монастироцької початкової школи, яку закінчив в травні 1998 року.

У вересні 1998 року пішов в п’ятий клас Замківської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів, яку закінчив з відзнакою у 2005 році.

У 2005 році вступив на перший курс юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка, який закінчив в 2010 році. Присвоєно кваліфікацію “магістр права”, спеціалізація “правосуддя”.

У 2007-2009 рр. – закінчив військову кафедру при Львівському інституті Сухопутних військ Національного університету „Львівська Політехніка”, присвоєно військове звання „молодший лейтенант”;

З 1 січня 2009 року по 30 червня 2011 року навчався на заочній формі у Львівському національному аграрному університеті за програмою перепідготовки спеціаліста за напрямком “економіка і підприємництво”. Присвоєно кваліфікацію “спеціаліст з обліку і аудиту”.

З листопада 2012 року  по січень 2015 року працював юрисконсультом у Львівському Управлінні начальника робіт КЕВ м. Львова.

З вересня 2016 року і по даний час навчаюсь на заочній формі у Львівському національному лісотехнічному університеті за спеціальністю “лісове господарство”.

З лютого 2017 року і по даний час працюю майстром по лісозаготівлях в Кам’янко-Бузькому лісництві Магерівського лісгоспу.

Батько, Домінік Андрій Петрович, 1961 року народження, проживає в  селі Монастирок Жовківського району Львівської області. Працює головним лісничим в Магерівському лісгоспі.

Мати, Домінік Мирослава Миколаївна, 1965 року народження, проживає в  селі Монастирок Жовківського району Львівської області. Приватний підприємець.

Сестра, Домінік Оксана Андріївна, 1997 року народження, навчається на 3 курсі економічного факультету Національного університету  “Львівська політехніка” за спеціальністю “облік і аудит”.

Дружина, Домінік Мар’яна Ярославівна, 1988 року народження. Працює бухгалтером в ТзОВ “Агро-Євро Консалтинг”.