ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ

Дата: 30.11.2017 11:24

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

МАСЛЮК Наталія Петрівна – жителька селища Магерів, потребує значних коштів на лікування  восьмирічного сина ЯРОСЛАВА, діагноз лікарів – вроджена аномалія розвитку лівої нижньої кінцівки, перелом лівої гомілки. Для того щоб дитина могла самостійно ходити необхідно зібрати 20000,00 тис.грн.

Звертаємось до керівників підприємств, організацій, установ, благодійних організацій та всіх небайдужих людей, хто може надати фінансову допомогу на лікування.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ КОШТІВ: ПАТ «Ощадбанк» МФО 325796 рахунок 26256501386141 Маслюк Наталія Петрівна. Призначення: Благодійна допомога на лікування дитини – Маслюка Ярослава Дмитровича,  телефон матері - Маслюк Н.П. -  0969948261.

Дякуємо, всім небайдужим!!!!!

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ В РОЗДІЛІ "новини  - ПОТРІБНА ДОПОМОГА"