Христос Воскрес!!!

Дата: 06.04.2018 11:43

Шановні священнослужителі усіх релігійних конфесій, депутати, члени виконавчого комітету, старости та працівники апарату селищної ради ОТГ, медики та освітяни, працівники комунальних підприємств та соціальної сфери,  приватні підприємці, керівники підприємств, установ та організацій, учасники АТО, представники політичних партій та громадських організацій та усі жителі Магерівської об’єднаної  територіальної громади!
   Сердечно вітаю всіх  Вас зі Світлим Христовим Воскресінням!

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Тож нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі. Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

З повагою, Магерівська ОТГ