зразок заяви від мешканців сільської місцевості в підтримку законопроекту 9140

_______________ району

Львівської області

Шановний Андрію Володимировичу!

Ми, жителі с. ________ ____________ району, дізнались про те що у Верховній раді перебуває на розгляді Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості».

Хочемо звернути Вашу увагу та увагу Ваших колег-депутатів на те, що потреба в нотаріальних послугах для жителів сільської місцевості є надто нагальна та актуальна. Адже мешканці села для вчинення нотаріальних дій змушені звертатись до державного нотаріуса у районному центрі або інших районів, долати відстань 50-100 км, вистоювати величезні черги.

Ми хочемо, щоб держава стала на сторону простих людей, адже цим законопроектом передбачено, що уповноважена особа вчинятиме нотаріальні послуги для людей, які проживають у селах, де немає нотаріуса це полегшить життя людей, і ми зможемо оформлювати спадщину, складати заповіти договори дарування у себе в селі.

Тому вважаємо та висловлюємо загальну думку нас, простих жителів села про те, що цей Законопроект дуже потрібний простим громадянам.

Сподіваємося, що депутати підтримають проект даного Закону і дадуть усім без винятку українцям, в тому числі – і нам селянам, можливість отримувати нотаріальні послуги швидко і якісно у себе в селі.

З повагою мешканці села

_________ ___________ району