Дата: 05.11.2018 14:48

На виконання розпорядження Уряду щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення, просимо розмістити інформацію на офіційному сайті органу місцевого самоврядування:

У  жовтні за використання незадекларованої праці винесено постанов на суму понад 11 млн.грн

У жовтні ГУ Держпраці у Львівській області за використання незадекларованої праці 101 особи винесено постанов про застосування фінансових санкцій на суму 11 млн.280 тис. грн.

Загалом з початку року на підставі абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпП України оштрафовано 62 суб’єкти господарювання на загальну суму 28 млн грн.

ГУ Держпраці у Львівській області наголошує, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника чи уповноваженого ним органу та повідомлення територіального органу ДФС.

Роботодавцю загрожує штрафна санкція, якщо мають місце: фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору; підміна трудових відносин цивільними; оформлення працівника на неповний робочий час у разу фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві; виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.