Досягнення органів ДРАЦС у 2018 році: зручно та без черг

Дата: 28.01.2019 12:16

11 червня 2018 року на базі Львівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану громадян, Головне територіальне управління юстиції у Львівській області відкрито сучасний офіс Open space, де прийом громадян відбувається за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору» з європейськими стандартами у сфері обслуговування громадян. Відкриття таких офісів започаткувало перехід роботи відділів ДРАЦС до сервісу європейського рівня. Запуск цього пілотного проекту Міністерства юстиції України щодо відкриття даних офісів: - унеможливило існування черг завдяки функціонуванню «електронної черги» - створило зручні та доступні умови для отримання громадянами послуг при особистому (фізичному) зверненні до відділів ДРАЦС за принципом «єдиного вікна».

Протягом 2018 року прийнято 7000 громадян. Для громадян - це можливість отримати найбільш популярні послуги швидко та комфортно! Це спрощення роботи, так як всі необхідні документи можна оперативно отримати в відкритому офісному просторі . Таке сучасне направлення дозволило органам юстиції йти в ногу з часом! Це формат для тих, хто цінує час, продуктивність та людський потенціал. Отже Оpen Space - Це Європейський рівень - Це зручно та функціонально - Це прозоро - Це оперативно - Це сучасно. Ми відкриті для людей, та в нас немає жодних секретів!

Також є і інші результати за 2018 рік:

? Послугою відділів щодо прийому документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачею ними свідоцтв про народження безпосередньо у закладі охорони здоров’я у 2018 році скористались 8090 осіб.

? послугами веб- порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» скористалось 3058 осіб.

? скористалися послугою «Шлюб за добу» -1 412.

У 2018 році відділами державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано 74 087 актових записів цивільного стану, з них:

? Народження - 23 393;

? смерть - 32 726;