Дата: 31.07.2019 11:02

Жовківське відділення УВД Фонду соціального страхування України у Львівській області з метою здійснення заходів щодо зниження рівня захворюваності  по Жовківському району надає  порівняльний аналіз  кількості листків непрацездатності  та суми коштів для фінансування 6 місяців 2019 року у порівнянні з показниками 6 місяців 2018 року.

За оперативними даними протягом червня 2019 року страхувальниками надано заяви-розрахунки для фінансування 244 листків непрацездатності на суму 659,9 тис. грн., при цьому кількість днiв непрацездатності становить 2893 дні.

У порівнянні з показниками травня 2019 року кількість листків непрацездатності знизилась на 31,1% або на 110 шт., кiлькiсть днiв непрацездатностi знизилась на 30,2% або на 1251 день, а сума коштів зменшилась на 258,5 тис. грн. або на 28,1%.

Проте, в окремих підприємствах, у червні 2019 р. спостерігалося зростання суми коштів для фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності та кількості листків непрацездатності у порівнянні до травня 2019 р. Зростання відбулося за рахунок збільшення кількості хворіючих осіб та довготриваючих лікарняних.

У червні 2019 року у порівнянні з показниками червня 2018 року кількість листків непрацездатності знизилась на 17,0% або на 50 шт., кiлькiсть днiв непрацездатностi знизилась на 15,3% або на 523 дні, а сума коштів збільшилась на 116,3 тис. грн. або на 21,4%.

У порівнянні з показниками за 6 місяців 2018 року кількість листків, непрацездатності знизилась на 4,2% або на 99 шт., кiлькiсть днiв непрацездатностi знизилась на 7,1% або на 1859 днiв при цьому  сума коштів збільшилась на 819,7 тис. грн., або на 19,0%

З метою попередження нецільового та неекономного витрачання коштів Фонду  проводиться постійний моніторинг листків непрацездатності в системі ЄІАС в розрізі  страхувальників.