Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

Дата: 21.11.2019 09:37

Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

Починаючи з листопада 2019 року мешканці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг

Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, що відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування пільги за жовтень 2019 року.

У такому випадку сума пільги за жовтень буде донарахована в наступному місяці.