Щодо проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019»

Дата: 11.01.2020 12:30

Щодо проведення Національного конкурсу

«Благодійна Україна-2019»

Міністерством соціальної політики України оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019», в якому можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення  актуальних суспільних проблем у період з 01 січня по 31 грудня 2019 року. Переможців визначатимуть у пятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях.

Оголошення результатів Конкурсу відбуватиметься на підсумковій пресконференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії , яка відбувається щорічно у м.Києві навесні цього року.

Кінцевий термін подання заявок для участі у Конкурсі -1 березня 2020 року. Додаткова інформація знаходиться на сайті www.blagoukraine.org  або в Оргкомітеті Конкурсу. Відповідальна особа :виконавчий директор Асоціації благодійників України Лобко Оксана, ел. Пошта konkurs.blago@gmail.com.