ОГОЛОШЕННЯ-ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!

Дата: 03.04.2020 15:47

ОГОЛОШЕННЯ-ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!

З метою запобігання масових пожеж на території Магерівської селищної ради ради попереджаємо про заборону спалювання стерні, сухої рослинності та чагарників.

Багато років наша держава не може подолати гостру екологічну проблему – випалювання сухої природної рослинності та її залишків. Кожен має знати – при спалюванні рослинних решток утворюються небезпечні продукти горіння

Знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів,  сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загально небезпечним способом – караються штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років».Давайте пам’ятати, що природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї!

Магерівська селищна рада.

• Офiцiйне представництво Президента України