Львівська область, Львівський район

До уваги страхувальників Жовківського району !

Дата: 16.11.2020 14:44

До уваги страхувальників

Жовківського району !

??Звертаємо увагу, з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд соціального страхування України забезпечив можливість страхувальникам (роботодавцям) подавати заяви-розрахунки дистанційно.

Для цього страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.

????Примірний договір: http://www.fssu.gov.ua/.../main/uk/publish/article/970830

Документи подаються із застосуванням електронного підпису/печатки, а клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Як і раніше, заяву-розрахунок можна подати до Жовківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області особисто. Однак, наполегливо радимо на час карантину робити це онлайн, віддавши перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Консультації та роз’яснення можна отримати

за тел. (252) 61-082

Жовківське відділення УВД ФССУ у Львівській області.