паломництво

ОГОЛОШЕННЯ!!!!

Магерівська селищна рада повідомляє, що 19.07.2017 року о 18.00 год. в селищі Магерів відбудеться святковий вечір Міжнародного паломницького шляху з Верхрати до Львова

У 2017 році в рамках Дня Добросусідства 18-22 липня планується провести міжнародне екуменічне піше паломництво шляхом святого Альберта (Хмєльовського) та василіянських монастирів з Верхрати (Республіка Польща) до Львова (Україна).

Організатором заходів є Фундація духовної культури пограниччя з Любліна за сприяння Міністерства закордонних справ України та Польщі, Львівської облдержадміністрації, Люблінського воєводства, Посольства України в Польщі, Посольства Польщі в Україні.

Всі бажаючі, які захочуть долучитися, завжди будуть щиро прийняті. Це паломництво до Бога слідами його святих та василіянських монастирів, які відвідував святий брат Альберт (Хмєльовський) йдучи дорогою зі Львова до Кракова, в яких молився, шукав натхнення для своєї місії і де отримував духовну та матеріальну підтримку.

Маршрут прощі:

18 липня — с.Верхрата — с.Потелич, 9 км

19 липня — с.Потелич — смт. Магерів, 20 км

20 липня — смт. Магерів — с.Крехів, 16 км

21 липня — с.Крехів — смт. Брюховичі, 28 км

22 липня — смт. Брюховичі — василіянська церква св. Онуфрія (Львів), 12 км ( о 12:00 — Божественна Літургія і завершення прощі в Архикатедральному Соборі св. Юра; о 15:00 – Коронка до Божого Милосердя у римокатолицькій Архікатедрі Успіння Пресвятої Діви Марії).