РОЗПОРЯДЖЕННЯ №10 ВІД 24.01.2019 РОКУ

82327, Львівська область, Жовківський район, смт. Магерів, вул. Жовківська, 3

Тел. 46-282, код ЄДРПОУ 04371963

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

«24» січня  2019 року                      смт.Магерів                        № _10_

Про  затвердження паспортів

бюджетних програм на 2019 рік

Магерівської  селищної  ради ОТГ

Відповідно до рішення сесії Магерівської селищної ради ОТГ №2  від 18 грудня 2018  року  «Про селищний бюджет Магерівської селищної ради  ОТГ на 2019 рік»

Затвердити паспорти  бюджетних програм на 2019 рік по Магерівській селищній раді ОТГ в розрізі кодів програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів,а саме:

КПКВКМБ 0112010(Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню)

КПКВКМБ 0112111 (Первинна медична допомога населенню,що надається центрами первинної медичної(медико-санітарної) допомоги)

КПКВКМБ 0112112 (Первинна медична допомога населенню,що надається фельдшерськими,фельдшерсько-акушерськими пунктами)

КПКВКМБ 0113242 (Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення)

КПКВКМБ  0114030 (Забезпечення діяльності бібліотек)

КПКВКМБ 0114060 (Забезпечення діяльності палаців і будинків культури,клубів,центрів дозвілля та інших клубних закладів)

КПКВКМБ 0116030 (Організація благоустрою населених пунктів)

КПКВКМБ 0117461 (Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету)

КПКВКМБ 0118130 (Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони)

КПКВК 0118700 (Резервний фонд)

КПКВКМБ 0119410 (Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров»я за рахунок коштів медичної субвенції)

КПКВКМБ 0119770 (Інші субвенції з місцевого бюджету)

Затвердити паспорти бюджетних програм на 2019 рік по відділу освіти Магерівської селищної ради ОТГ в розрізі кодів програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів ,а саме

КПКВКМБ 0610160 (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах(місті Києві),селищах,селах,об»єднаних територіальних громадах)

КПКВКМБ   0611010 ( Надання дошкільної освіти)

КПКВКМБ 0611020 ( Надання середньої освіти  загальноосвітніми навчальними закладами(в т.ч.школою-дитячим садком,інтернатом при школі),спеціалізованими школами,ліцеями,гімназіями,колегіумами)

Селищний голова                                           Петро Домінік